26 Ekim 2016 #6789325

Turkcell Tüketici Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyorlar

20 yıldır aralıksız Turkcell müşterisiyim. Erken sildikleri sarı kutu puanları için Tüketici Hakem Heyeti Turkcell'i haksız buldu ama kararın bağlayıcılığı yoktur diyerek uygulamıyor. Kararı net bulmadıklarını söylediler ama kara gayet net. Kanun Tüketici Hakem Heyeti kararları uygulanmak zorundadır diyor bunu da takmıyorlar.

Çetin 282 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön