27 Haziran 2015

Turkcell TL Yüklemede Fazla Ücret Alındı!

26/06/2015 tarihinde oğlumun telefonuna TL yüklemek için Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Beni 8035 diye bir birime aktardılar çıkan temsilciye 50 TL yükleme yapmak istediğimi bildirdim, kendisi bana 54 TL tahsil edileceğini 4 TL işlem masrafı alınacağını bildirdi kabul ettim, 50 TL yüklendi.


Bugün hesabımı kontrol ettiğimde kredi kartımdan 1 adet 50 TL ayrıca 54 TL'lik ayrı bir çekim yapıldığını gördüm, konuyla ilgili Turkcell 8035 yetkilileriyle görüştüğümde 54 TL işlemin benden vip hizmet ücreti olarak alındığını bildirdiler. Ben 50 TL kontör yüklemek isterken 54 TL daha oldum, yeterli bilgilendirme yapmadan kelime oyunlarıyla insanları kandırıyorlar. Şikayet ediyorum.

Hakan 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 29.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön