12 Şubat 2014 #2289311

Turkcell TL Yükleme Sorunuyla İlgilenmedi

Kredi kartıyla ödeme almayan Turkcell şubesinden sonra tel ile yükleme yapmaya çalıştım. Sesli yanıt sistemi de sonuç vermeyince tek çare Turkcell'in kendi internet sitesinden yükleme yaptım. Kredi kartı onayı alındı buna rağmen hala hattıma yükleme yapılmadı. Müşteri temsilcisi sorunun çözümü için 24 saat beklemem gerektiğini söyledi. Bir de 24 saat sonra yükleme yine olmayabilirmiş. Beni oldukça rahatsız eden bir durum oluşmuştur. Bu durum karşısında tek muhatabım Turkcell olmasına rağmen yapacak bir şey yok beklemek gerek demeleri de müşteri hizmetlerinin işlevini sorgulamama neden olmuştur.

Seda 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön