09 Eylül 2013 #2001927

Turkcell TL Yükleme Servisinin İptali!

Turkcell'den bana gelen mesajda değerli müşterimiz, hesabınıza 900 konbarapuan tanımlanmıştır. Ücretsiz 053275*** Turkcell TL yükleme hattını arayarak puanlarınızı aktifleştiriniz iletisi gelmiştir. Hattı aradığımda bana şu kadar dakika süre hattınıza yüklendi kullanabilirsiniz denmesine rağmen iki gün sonra normal olan aylık 500 dakikamın bittiği ve 5 TL'lik konuşma süresi olan 100 dakika eklendiği mesajla bildirildi.


TL yükleme hattını aradığımda birilerine kontör yüklemem gerektiği ancak ondan sonra hattıma puan yüklenebileceği söylendi. TL kontör yükleme servisinin iptal edilmesini istiyorum ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Ali 176 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Eylül 2013

    firma yetkilisinin ürünün satışında yanlış bilgilendirme yaptığını düşünüyorum, ama yanlışlığı düzelten firma yetkililerine teşekkür ediyorum saygılar.

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 13.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayet Speak TL Yukleme servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön