05 Haziran 2014

Turkcell TL Yükleme Servisine Üye Yapmış!

5/5/2014 tarihinde Turkcell'e geçiş yaptım. Önce hazır karta geçiş yaptım. 30 tl yükleyerek tarifemin aktif olacağını söylemişlerdi. Bu yüzden o gün 8035 i aradım. 30 tl olmuyormuş 50 yükleme yaptık. Dedikleri tarife olmadı Bu yüzden Turkcell iletişim merkezine gittim. Onlarda faturalı hatta geçişimi yaptılar. O gün 8035 benden 51 TL üyelik ücreti ve 50 TL'de kontör ücreti aldı. Bunu faturalıya geçtiğim için faturamdan düşüleceğini söylediler. Ancak faturamdan sadece 20 TL düştüler. Beni o gün 8035'e yıllık üyelik yapmışlar. Şimdi iptal edin çünkü benim artık tl yüklemeye gerek yok çünkü faturalı oldum. Hem de kullanmadığım 30 TL'yi de tarafıma iade etmiyorlar.

Fuat 515 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2014

    Müşterimiz ile 11.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 Kredi Kartı İle Yükleme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön