14 Nisan 2014

Turkcell TL Yükleme Servisi Cayma Hakkım Olmadığını Söylüyor

7554444'ten puan kazandığıma dair 053947*** Turkcell faturalı hattıma sms aldım. Puanımı aktive etmek için aradım ve üye olduğum takdirde kazanacağım şeylerden bahsettiler. Fakat sonradan bu sistemin faturasız hatlarda bir avantaj sağladığını öğrendim. Bugün tekrar arayıp iptal edilmesini istedim ve 4 iş günü içinde tekrar aranacağım söylendi, fakat cayma hakkı 1 haftaymış öyle söylediler.


Daha önceden söylendi mi bilmiyorum söylendiyse de ben hatırlamıyorum. İptal işleminin onaylanmasını ve 23'er liralık 3 ay taksitle verecek olduğum üyelik ücretimin iadesini istiyorum. Dahası bu kurumun denetlenmesini istiyorum.

Yilmaz 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 17.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL yükleme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön