18 Nisan 2015
Yorum Yap
#3187803

Turkcell TL Yükleme Hattı Hizmeti Emrivaki Satmaya Çalışıyor!

17 Nisan akşam 19:37'de hattıma TL Yüklemek için aradım. En sonunda kredi kartı ile TL yükleyen bölüme bağladım. Ancak sadece 30 TL yüklemek istememe rağmen bana bir çok alakasız konudan bahsedilip sesli yanıt sistemine yönlendirildim. Sesli yanıt sisteminde anladım ki eğer kartımın güvenlik kodunu girersem sadece 30 TL yüklemiş olmayacağım ilave olarak bana hiç tanıtılmayan, talep etmediğim hiçbir işime yaramayan vip hizmet aboneliği için de yaklaşık 20 TL ekstra ücret ödemiş olacağım.


Bunu fark edip onay vermedim. Tekrar müşteri temsilcisine aktarıldığımda ise kendisine bu durumu izah ettim. Ancak ısrarla bu paketi satmaya çalıştı. İstiyorum dediğim halde konuşmaya ve ısrara devam etti.

Abdullah 146 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah22 Nisan 2015

  Turkcell den mesaj geldi. Beni aramış ve ulaşamamışlar. Şikayet- talep sonuçlanmıştır. Bilgi almak için 8035 i arayınız diyor. Aradığımızda ise kimse benim şikayetim hakkında veya çözüm hakkında bir bilgiye sahip değil. İşte Turkcell çözümü. Sadece şunu söyleyebilirim. Turkcell birçok konuda ilkleri olan bir firma. Ancak son yıllarda hem hizmetleri kötüleşti. Hem de sorun çözmede en kötü şirket. Bir sorununuz olduysa Turkcell ile yandınız ki ne yandınız. o sorun kendi kendine çözülürse çözülür. Yoksa siz ne yapsanız çözemezsiniz Turkcell i arayarak vs.

 • Abdullah20 Nisan 2015

  Biz zaten konu ile ilgili önce 532 yi arayıp konunun incelenmesini istemiştik. Kredi kartı ile TL. Yükleyen servis bu kaydı açıp inceleyecek denildi. Ancak bu servisteki görüştüğümüz bayan, tüm ısrarlarımıza rağmen konu ile ilgili form oluşturup kayıt açmak istemedi. Yani tabiri caiz ise bize yanlış davranan çalışan arkadaşını korumak istedi. Zaten bizim anlamadığımız konu burada nasıl oluyor da bir suistimal bildirdigimiz halde kayıt açıp incelemek istemiyor. Cağrı merkezindeki kişi sadece yöneticim

 • Abdullah20 Nisan 2015

  Biz zaten konu ile ilgili önce 532 yi arayıp konunun incelenmesini istemiştik. Kredi kartı ile TL. Yükleyen servis bu kaydı açıp inceleyecek denildi. Ancak bu servisteki görüştüğümüz bayan, tüm ısrarlarımıza rağmen konu ile ilgili form oluşturup kayıt açmak istemedi. Yani tabiri caiz ise bize yanlış davranan çalışan arkadaşını korumak istedi. Son zamanlarda Turkcell ile sorununuz var ise yandınız. Sorun çözme konusunda inanılmaz ağrılı bir süreç sizi bekliyor demektir!

 • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları