22 Ocak 2014 #2251162

Turkcell TL Yükleme Hattı Haksız Kesinti Yaptı

Konbara Puan Turkcell 80 TL çekildi. Kartımdan ama hiçbir şey göremedim. Bir mesaj aldım 900 hediye puan kazanmışsınız diye onunda 1000 ulaşması gerekiyormuş bir sürü şey anlattı arkadaş nedir bu ya Turkcell 3.5 kuruşa tama ediyor.


Konbara Puan Turkcell Markasının bir kampanyası değil mi. O halde sizin yapmış olduğunuz ayan beyan yanıltıcılık ve tamamen müşteriyi yanıltmaya yönelik bir hareket. Ben onu bunu anlamam. Şu dakikadan sonra muhatabınız ben değil ilgili savcılık makamı olacaktır.

Mehmet 412 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön