24 Nisan 2013 #1761005

Turkcell TL Yükleme!

Turkcell hattıma işcep kullanarak TL yükledim, ancak işlem sırasında hata oluştu ve yanlışlıkla aynı işlemi iki kere yapmış oldum. Konuyu Turkcell'e bildirdiğimde yüklenen TL'nin iadesi olmadığı belirtildi. Konunun herhangi bir alışverişte iade işleminden daha farklı olduğunu düşünmüyorum. 1 ay içinde yaptığımız bir alışverişi, ürünü kullanmadığımız durumda iade edebiliyorsak, bu durumun da aynı şekilde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Zeynep 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizi 30.04.2013 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön