28 Mart 2015

Turkcell TL Transferi İptali!

Büyük bir firma olan Turkcell'in TL transferi yanlış veya kullanılmayan bir hatta yapıldığında bunu iptal edemiyor olması çok trajikomik. 27.03.2015 tarihinde 053408**** Bolu telefona 13 TL olarak TL transferi yaptım fakat göndermek istediğim numara 053408*** idi. Kullanmayan 97** no.lu telefona gönderdim Turkcell'i aradım fakat iptal edemediklerini ilettiler.

Hem kullanılmayan bir hatta yanlışlıkla gönderdim iptalini istedik hiç ilgilenmediler veya yardımcı olmadılar çağrı merkezinden. Kullanılmayan bir hat olmasa bile kullanılmadığı sürece neden iadesi olmaz ki.

Simge 150 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2015

    Müşterimiz ile 31.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL Transferi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön