25 Mart 2018
Yorum Yap
#10272280

Turkcell TL Düşümü!

Turkcell ön ödemeli hat kullanıyorum, hattımda TL olduğu için paket bittiği zaman mesaj ya da bildirim gönderilmesi gerekirken herhangi bir mesaj gönderilmeden direk TL'lerden kullanım bedeli düşüyor. Telefonla görüşüp iadesini talep ettiğimde internet kullanımı olmuş paketiniz bitmiş onun için normal bakiyenizden düşmüş diyorlar. Başka zaman günde 30 kere saçma sapan mesajlar atan Turkcell müşterisini bilgilendirme mesajı atmıyor çünkü müşterisinin hesabında yeteri kadar TL var. Sırf bu yüzden hattımı taşıyacağım evimde Superonline internet kullanıyorum sözleşmesi bir ay sonra bitiyor onu da iptal ettireceğim iki kardeşim Turkcell faturalı hat kullanıyor onları da başka operatöre taşıyacağım. Sonuç olarak her ay bizim evden Turkcell'e ödenen 450 TL artık ödenmeyecek böyle devam et Turkcell.

Caner Caner 418 Okunma

Cevaplar

  • Caner29 Mart 2018

    Y ben anlatamıyorum ya da Turkcell anlamak istemiyor sorun kullanım değil internet paketim bitmiş ama halen baktığımda hesabım uygulamasında var görünüyor bilgi SMS gelmiyor

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, İnternet kotanızın çabuk bitmesi kullanımlarınıza bağlıdır. İnternet kullanımınızda alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veriler paketinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veriler paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Tüm bu işlemlerin kullanım miktarı cihazınızda yüklü programların cihaz hızını yavaşlatıp/hızlandırması, girilen site ve indirilmek istenen içeriğe göre farklılıklar gösterebilir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları