01 Nisan 2013

Turkcell TL Alıyor!

TL yüklediğim zaman bir anda TL -7 60 kadar gidiyor ve sms im 3000 den bir andan 2447 ye düştü. Ne olduğuna anlam veremiyorum.

sms

Seda 56 Okunma

Cevaplar

  • Seda02 Eylül 2013

    Az evvel tl yükledim. -8 di. 10 tl yükledim. Face paketi için 4 tl aldı. Haftalık 3000 sms için 3 tl aldı. -4.95 kalması gerekirken -7.35 kaldı. Nerede benim kontörlerim ? Böyle şeyler olmamalı. Bir sms bir kontör alıyor. Nereye kadar devam edecek ?

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizi 01.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön