18 Eylül 2013 #2018093

Turkcell TİM Düşük Fiyat Söylüyor!

Bir kaç ay önce 212 AVM Turkcell'den beğendiğim bir faturalı numarayı 40 TL ödeyerek satın aldım. Amacım hattı bekletmekti bu nedenle aylık 22 TL olan bir paket tanımladılar. İlk ay faturam 35 TL 2. ay ise 37 TL geldi. Platinum müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim zaten faturalı kullanıcınızım bu hattı beğendiğim için bekletmek istiyorum şeklinde.


Müşteri memnuniyeti adına aylık 10 TL'lik bir pakete indirildim ancak ilk faturam 50 TL geldi. Sebebi ise hattın ödemediğim iki fatura yüzünden kapatıldığı ve açma kapama bedellerinin yansıtılması olarak açıklandı. İndirim beklerken bir dakika bile arama yapmadığım bir hat için 160 TL ödüyor olmak çok acı.

Ender 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, fatura kalemleri hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön