28 Ekim 2016 #6799999

Turkcell TİM Çalışanları Doğru Bilgi Vermiyorlar

Turkcell'den faturaya ek LG G3 telefon aldım. Bana kasko yapalım, düşer kırılırsa tamiri yapılacak, ıslanır bozulursa tamir edilecek, çalınırsa yenisi verilecek dediler. Bende kaskoyu yaptırdım. Benim yerimde kim olsa yaptırır ama asıl iş telefon servise gittiği zaman ortaya çıktı. Telefonu servise gönderdim. Düşme sonucu dışındaki hasar için kasasının değişmesini istedim, fakat benden ek ücret ödememi, yoksa yapılmayacağını söylediler.


Bende ek ücret veremem telefon kaskolu, nasıl ek ücret istersiniz dedim ve bana yüzde yirmisini ödemem gerektiğini söylediler. Bunun için Turkcell'i aramamı söylediler. Bende aradım, evet yüzde yirmilik kısmı ödemeniz gerek dediler. Madem öyle neden bunu kasko yaparken söylemiyorlar? Müşteriye resmen kandırıyorlar. Müşteriye tam ve anlaşılır bilgi vermiyorlar.

Muharrem 1.203 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön