23 Temmuz 2013

Turkcell Temmuz 2013'de Tahsil Edilen Data Ücreti!

Mayıs 2013 yılında vermiş olduğum talimatla telefonumdaki internet hattını iptal ettirdim. Haziran 2013 ayındaki faturamda iptal ettirdiğim internet hattına ait ödeme yapmadığım halde İzmir İş Bankası Şemikler Şubesinde 2013 Temmuz ayındaki faturama data ücreti adı altında 15.00 TL yansıtılmış olduğunu gördüm.

Banka hesap numaramı iptal ettirmem gerektiği için 02.08 2013 tarihinde ödenmesi gereken bu parayı 143507**** fatura numarası karşılığında ödedim. Telefon internet servisini önceden kapatmama rağmen data adı altında alınan ücretin haksız yere tüketiciyi yanıltmak amacıyla alındığı kanaatindeyim. Haksız yere tahsil edilen ücretin tarafıma Turkcell'den geri ödenmesini talep ediyorum. Yasal hakkım saklıdır.

Halil 192 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön