21 Ocak 2014 #2247910

Turkcell Telsiz Kullanım Ücreti Kesiyor!

Turkcell günden güne senden soğuyorum. Neden mi öncelikle? Aldığım internet paketini 2-3 ay sonra edge hızına düşürdüğünden dolayı. Geçen sene iptalinden sonra bir sorunumuz vardı şimdi de ise her ay kesilen telsiz kullanım ücreti olan 1,45 tl kesintiden.


Ben faturalıya geçmiyorum sırf bu tür ödemeler kesilmesin diye. Yeteri kadar servis kullanım ücreti alıyorsun. Bir zahmet telsiz kullanım ücretini de sen ver neden kullanıcılarından tahsil ediyorsun?


Şu ana kadar kesilen tüm telsiz kullanım ücretini istiyorum. Aksi takdirde operatör değiştiririm veya da hiç telefon kullanmam ne bu sürekli bir şeyler getiriyorsunuz ve de bunun için devleti ön plana atıyorsunuz. Devlet git müşterinden mi kes diyor?

Mehmet 128 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Ocak 2014

    Madde 5.1de belirtilen yazınızı bana mail atabilir misiniz?

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön