04 Şubat 2014 #2275553

Turkcell Telsiz Kullanım Ücreti Alıyor!

Turkcell data vınn hattımı ocak 2014 ayı içerisinde paket değişimi yapmak istedim. Gelen müşteri temsilcisi bunun yerine size yeni hızlı vınn data hattı verelim dedi, kabul ettik öyle yaptım. Eski hattımı da kapatmak yerine faturasıza çevirelim dedim fakat son gelen Faturamda Telsiz Kullanım Ücreti adı altında 16,30 TL ücret geldi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda siz ocak 2014 de faturasıza geçmişsiniz bu yüzden 2014 yılı tamamının ücreti alınmış dedi kural böyleymiş. Böyle bir şey olamaz. Neden ben kullanmadığım 11 ayın vergisini vereyim? Hakem heyetine başvuracağım.

Ender 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön