14 Şubat 2013

Turkcell Telsiz Kullanım Ücreti!

İletişimin şart olduğu bir dünyada telsiz kullanım ücreti ne ya ? Gsm şirketleri bizim üzerimizden milyon $ lık kar sağlıyor bide üstüne telsiz kullanım ücreti alınıyor bizim adımızdan devlete ödeniyormuş cep telefonu kullanıyoruz diye vergi mi vermemiz lazım ? Biz varsak gsm şirketleri var biz olmasak gsm şirketleri olmaz bu vergi adı altında aldığınız ücrete bir açıklık getiriniz.

Kemal 91 Okunma

Cevaplar

  • Kemal15 Şubat 2013

    tmmda cep telefonu kullanıyoruz iletişim sağlıyoruz diye devlete vergi mi vermemiz lazım elektirk vergi su vergi iletişimde vergi bari şirketin biri düşünsün bu müşterileri

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Bu ücret “Telekomünikasyon Hizmeti” için devlete ödenmesi gereken bir tutardır. TURKCELL bu ücreti aboneleri adına devlete sene başında toplu öder, ancak abonelerine ödeme kolaylığı sağlamak için bu tutarı aylık olarak tahsil eder. Konu ile ilgili bilgilere web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/turkcellliolmak/yeni-turkcellilere-ozel/faturali-hat-icin-sss.aspx linkinden de ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön