25 Nisan 2018
Yorum Yap
#10375065

Turkcell Telesekreter Hizmeti Vermiyor!

Turkcell faturasız hat TL yüklemediğimiz için arama yapmaya kapandığından beri telesekreter hizmeti vermiyor. Mesela telefon çekmediğinde karşı taraf aradığında hiçbir tepki vermiyor dıt dıt edip kapanıyor bugün birisiyle konuşurken aynı hata oldu sonra anladım ki aradığınız hat şu an meşgul, aradığınız numaraya şu an ulaşılamıyor gibi sesli uyarılar hizmeti vermediğinden arayan taraf ölü gibi bir durumla karşılaşıyor kınıyorum.

Mehmet Mehmet 381 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2018

    Müşterimiz ile 30.04.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları