28 Mayıs 2016 #5596285

Turkcell Telefonun Kullanılmadığı Saatlerde Yurt Dışı Aramasının Yapılması!

11 yaşındaki oğluma ait telefona gelen mesajda 393 TL güncel kullanım tutarı olduğu yazıyordu. Tutarın nereden kaynaklandığını bulmak için araştırdım. Hattın interneti kapalı bu arada. Yurt dışı aramaları olduğunu gördüm üstelik oğlumun okulda ya da antrenmanda olduğu saatlerde. Yani aslında telefon kullanılmadığı saatlerde yurtdışı aranmış, 60 dakikalık, 30 dakikalık konuşmalar yapılmış. Hat mobil ödemeye de kapalı bu arada. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım hat benim adıma olduğu için. Sistemsel bir sorun sebebiyle tutarla ilgili detaya ulaşamadıklarını ilettiler. Bağdat Caddesi Erenköy'deki Turkcell'i aradım. Hattan konuşma yapılmış bu parayı ödeyeceksiniz dediler.

Selin 141 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Müşterimizi 01.06.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selin30 Mayıs 2016

    Sayın İlgili, belirttiğiniz numaradan zaten aradım ancak yardımcı olamadılar. Telefonu hattı aldığım Turkcell bayisine gittim oradan da -bu parayı ödemeniz gerekiyor- şeklinde dönüş yapıldı. Bu parayı 'her ne şartta olursa olsun' ödemeyi kabul etmiyorum. Telefonun kullanımının mümkün olamayacağı zamanlarda yapılan 1 saate yakın ve daha az süreli görüşmelerin ödemesini yapmayacağım. Turkcell'in çözüm bulamaması durumunda (ki öyle bir şey olmaz umarım) konu çözülene kadar takipçisi olacağım. Teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön