21 Şubat 2013

Turkcell Telefonumu Çizdiler!

Daha dün yeni sıfır aldığım iPhone 5'ime ekran kılıfı ve koruyucu kapak taktırmak için aldıktan yarım saat sonra Bursa Carrefour AVM'deki Tropikal Turizm Turkcell İletişim Merkezi'ne gittim. A.... adındaki personel kılıfı takarken telefonun sağ yan tarafında çizik oluşmasına sebep oldu. Fakat hatasını kabul etmedi.


Danışmaya gidip Mağaza Müdürüyle görüşmek istediğimde, müdürün mağazada olmadığı söylendi ve ısrarla telefonun sıfır kutusundan çizik çıkmış olabileceği iddia edildi. Aldığım ürünlerin ücreti olan 80 TL'yi de almayı bildiler. Bu firmadan ve çalışanlarından şikayetçiyim. Zararımın karşılanmasını istiyorum! Binlerce Lira harcayıp satın aldığım cihazımı mahvettiler!

Burcu 105 Okunma

Cevaplar

  • Burcu22 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetlerinize konuyla ilgili şikayet maili yazdığımda da aynı cevabı aldım. Kesinlikle çözüme yönelik bir yaklaşım değil. Turkcell'in kurumsallığına güvenerek bayinizi şikayet etmiştim. Fakat siz bayinize en azından uyarı yapma lütfunda bile bulunmadınız! Benim muattabım siz değilseniz, o firma benim şikayetime bir zahmet cevap versin o zaman! Konuya acil çözüm istiyorum! Bu cihaz daha kutusunu açtıktan yarım saat sonra bir çalışan tarafından çizilmiş ve probleme çözüm yok! TEBRİKLER!

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön