28 Ağustos 2013 #1980326

Turkcell Telefonumu Açınca İstemediğim Bir Kişiye Mesaj Gidiyor!

Telefonum açıkken sevmediğim birine benim iznim ve isteğim olmadan mesaj gidiyor. Turkcell Cepaçık diye bir olay yapmış benim telefonuma. Ayda 1 TL karşılığı. Nasıl bir iştir bu? Bunu iptal etmenin bir yöntemi yok mudur? Resmen bu özel hayata müdahale. Kişiyle konuşmak istemiyorum fakat telefonumu açtığım an ona mesaj gidiyor aramaya başlıyor. Sonra telefonun açık niye cevaplamıyorsun diye aramız bozuluyor.

İbrahim 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cepaçık servisi kullanımı ve ücretleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön