04 Şubat 2014 #2275339

Turkcell Telefonumdan Hat Alamıyorum!

3 gündür telefonumdan hat alamıyorum, sim kartın arızalı olduğu iletilerek benden kaynaklanmayan bir sorun nedeniyle haksız şekilde benden ücret isteniyor, Turkcell müşteri hizmetlerini aradım, web üzerinden yazı yazdım, bütün işlerim aksadı, mağduriyetim hiç bir şekilde ciddiye alınmadı, sorunu çözebilecek bir yetkiliye ulaşamıyorum, sorunu çözmek yerine tamamen başından savan bir yaklaşım sergileniyor. 15 yıldır kesintisiz olarak faturalı hat kullanan bir Turkcell müşterisine verilen değer bu kadar. Turkcell Müşteri Hizmetlerini kınıyorum. Turkcell'in üst düzey yöneticileri, Müşteri Hizmetlerini gözden geçirmeli, kesinlikle çözüm odaklı değiller.

Bülent 41 Okunma

Cevaplar

  • Bülent05 Şubat 2014

    Müşteri Hizmetlerinin, yaşadığım soruna yaklaşımını samimiyetsiz, konuyu tamamen tek taraflı olarak düşenen ve bazı formaliteleri yerine getirmek için standart bir yazı göndermekten öteye gidemediğine üzülerek şahit oldum. Eğer ki ilk aramamda bana arızalı olan sim kartım için Turkcell'in hizmetleri arasında yer alan ve daha sonra web sitesinden kendim öğrendiğim, kurye hizmetinden, müşteri hizmetleri tarafından bana bahsedilmiş olsaydı çözüm de sağlanmış olacaktı. Bu da çağrı merkezi çalışanlarının, takım liderleri de dahil olmak üzere eğitim ve bilgiden yoksun olduklarını gösteriyor. Ben 4 gündür hattımı kullanamıyorum, herhangi bir çözüm de sağlanamadı, üzülerek 15 yıldır müşterisi olduğum Turkcell'den numaramı taşıyorum. Beni sadece 1 müşteri olarak görüyor da olabilirler ama kaç müşteri kaybettiklerini zaten bu anlayışla tahmin bile edemezler. Saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön