23 Nisan 2013 #1758103

Turkcell Telefonum Arızalı!

Ben Türkcell anlaşmalı 12-09-2012 tarihinde Samsung galaxy s3 24 ay anlaşmalı telefon aldım.
Telefon şarj olmuyor donuyor pili 1 saat içinde sıfırlıyor telefonu götürdüğümde bana Türkcell ataçlar senter starçtiy avm deki bayi personeli telefonu aldığım çok olduğunu söyleyip bana kendiniz ilgilenin dedi ben ve müdürü ise personeline müdahale etmiyor Turkcell arıyorum. Aldığız yere gidin diyor peki benim sorumu kim çözecek.

Fisun 69 Okunma

Cevaplar

  • Fisun26 Temmuz 2013

    ben bu telefonu maalesef turkcell oldugu için aldım.bayilerinize daha ihtimam gösterirseniz sevinirim.aynı tel gene arıza çıkardı gene tamir edilip geri verildi.ben daha fazla şey zözleşme bitince türkcell veda edeceğim..

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön