07 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2611458

Turkcell Telefondan Memnun Kalmadım; Geri Almıyor

Telefon bugün geldi 07.08.2014 de elime ulaştı hiç memnun kalmadım. Cayma hakkımı kullanmak istiyorum ama müşteri hizmetleri benim bayiiyle görüşmemi istedi ama bayii de "telefon iadesi almıyoruz" diyor. Ben bu telefonu iade etmek istiyorum.

Hamza Hamza 1.586 Okunma

Cevaplar

  • Hamza07 Ağustos 2014

    Ama ben Turkcell.com.tr den aldım ama "bayii'ye gidin" dedi müşteri hizmetleri.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler