07 Mayıs 2016

Turkcell Telefonda 4.5G Problemi!

LG K8 telefon aldım. 4.5 G olmasına rağmen cihazımın uyumlu olmadığına dair mesaj aldım. Çağrı merkezi cihazın 4.5 G'ye uyumlu olmadığını iddia ediyor (o bir yana cihazımı tanımlayamıyor). Operatöre durumu izah etmeme çalışmama rağmen LG yi aramam gerektiğini iddia edip durdu. Ona bu problemin Turkcell'den kaynaklandığını söyledim ama nafile... (yine de LG'yi aradım, yardımcı olmaya çalıştılar ama cihaz kaynaklı sıkıntı yok dediler) Web formu üzerinden durumu Turkcell'e ilettim ama sallayan olmadı. Şu an cihazı A***ile 4.5 G olarak kullanabiliyorum.

Abdulkadir 61 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkadir15 Mayıs 2016

    Hangi mail adresine gönderilmiş? Ricam cevabı açık ve net olarak buraya yazın. Mail falan gelmedi

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.05.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön