02 Ağustos 2016

Turkcell Telefon Ve 7" Tablet!

Bundan 3 hafta önce Turkcell tarafından arandım ve bir kampanya olduğu tarafıma bir adet Vestel marka telefon gönderilip faturama yansıtılacağını ve yanında hediye olarak 7" android. Bundan 3 hafta önce Turkcell tarafından arandım ve bir kampanya olduğu tarafıma bir adet Vestel marka telefon gönderilip faturama yansıtılacağını ve yanında hediye olarak 7" android işlemcili tablet gönderileceği iletildi. Kabulüm ve onayım üzerine işleme alındı.


Kayseri intel kargo şubesine gönderimi sağlandığı bilgisini aldım ve Kayseri intel kargo şubesine gittim ve sadece telefon geldiğini ve tablet olmadığını öğrenince reddettim ve iade edilmesini söyledim. Sonrasında Turkcell tarafından tekrar arandım ve bir aksaklık olduğu cihazların tablet ve telefon olarak gönderimi sağlayacağı söylendi yine kabul ettim. 1 hafta sonrasında tekrar gönderimi sağlandı ve Kayseri intel ka işlemcili tablet gönderdi.

Akıncı 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 11.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön