07 Nisan 2015

Turkcell Telefon Sigortası

Samsung Galaxy s5 telefonumu Batman Turkcell Ayaz İletişim'den aldım ve telefonumun sistem üzerinden sigortalı olduğu söylendi, 1 hafta önce telefonum kırılınca bayi ye gidip kırıldığını ve sigortalı olduğunu söyledim telefonun sigortasının olmadığını tamiratının kendim yapmam gerektiğini söylediler.


Bugüne kadar sigortalı bildiğim telefonum sigortalı değilmiş ve ben bu yüzden kandırıldığımı düşünüyorum, sigortalı olmayan pahalı bir telefonu kim alır ki? Turkcell beni hayal kırıklığına uğrattı, bunu Turkcell kalitesine yakıştıramadım, eğer bu soruna bir çözüm bulunamazsa ailece hatlarımızı iptal etmeyi düşünüyoruz.

Elif 333 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimizi 08.04.2015 ve 09.04.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön