01 Nisan 2015

Turkcell Telefon Kontrat İptali!

Son 3 gündür her gün müşteri hizmetlerini arayıp taksitle hattım üzerinden aldığım telefon borcunun hepsini ödemek ve bu kontratın iptali için müşteri hizmetlerini arayıp form hazırlatma ma rağmen bir türlü işlemimi yapmamak için çeşitli bahaneler uydurularak işlemim yapılmamaktadır. Mağduriyetimin giderilmesi ve acil kontratın iptali için Turkcell'in onay vermesi gerekmektedir.

Yılmaz 222 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı17 Nisan 2015

    Teşekkür

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 02.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyasının iptal talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön