26 Ağustos 2013

Turkcell Telefon Kaydında Mağdur Etti!

Yurt dışından telefon getirdim Capitol Turkcell'de kayıt yaptırmak istedim. Bir kaç kez sistem arızalı kayıt yapamıyoruz dediler, evrakları verdiler. Bende e-devlet şifremle yapayım dedim pasaporta kayıtlı cihaz var uyarısı aldım. BTK'yı aradım Turkcell kayıt etmiş dedi. Capitol'ü aradım rica ettim silmelerini silip size bilgi vereceğiz dediler. 2 saat sonra aradım merkezle görüştük silemiyoruz evrakları getirin dediler.


Müşteri hizmetlerini aradım sonra yetkili beni aradı. Sancaktepe'de bir Turkcell'e yolladı oraya evrakları verdim cumartesi baktım telde sinyal yok. Capitol'ü aradım evrakların aslını bize getirmeniz lazım merkez yanlış yönlendirme yapmış dedi. Merkezle bayii ceremesini bana çektirdiler.

A.bülent 57 Okunma

Cevaplar

  • A.bülent27 Ağustos 2013

    eğer geri bildirim yaptığınızı ispat ederseniz şikayetlerimden vazgeçeceğim btk ya yaptığım şikayet dahil. eğer telefonla yada geri bildirim yapmadığınızı ispat edemezseniz ki yapmadınız bu da sizin şirketinizin çalışma ahlakı konusunda oluşan yargılarımın ispatı olacak.

  • A.bülent27 Ağustos 2013

    tarafıma herhangi bir geri bildirim olmadı. geri bildirim yaptığını şirketin ispatlamasını rica ediyorum. capitol mağazası nasıl silebiliyor kaydı hafta sonu nasıl telefonsuz gezebiliyorum ?

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön