18 Temmuz
Yorum Yap
#10679059

Turkcell Telefon Hattım Çekmiyor!

Bahçelievler Siyavuşpaşa mahallesinde ikamet ediyorum. Turkcell GSM operatörünün hattını kullanmaktayım ve evimde sağlıklı hizmet alamıyorum .telefonu çekmiyor müşteri hizmetleri geri dönüş sağlamıyor. 6 aydır çalışma varmış devamlı şikayet ettiğim halde taşeron olan müşteri hizmetleri tuhaf cevaplar veriyor. ülkenin yüzde 99 unda çektiğini iddia eden bu şirket kalan yüzde 1 'i açıklayabilir mi , Bahçelievler mi?

Tuna 243 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz

    Müşterimiz ile 19.07.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tuna19 Temmuz

    En kısa zamanda sizden kurtulmak dileği ile hattımı taşıyorum

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler