31 Temmuz 2017

Turkcell Telefon Faturası Haksızlığı.

08882984987 bu numaradan babamın cebine mesaj geldi. 300 TL Bim'den hediye çek kazandınız diye. 24 saat içinde arayın dedi. Babam da aradı. Turkcell hatlı. Faturaya hemen ekstra 60 TL yansıdı. Hem Turkcell' i hem bu numarayı şikayet ediyorum.

Kasım 1.173 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz firmalar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir işletmeci olup bu numaralardan sunulan hizmet içeriğinden bizzat sorumludur. İlgili numaraları arayarak yapılan görüşmelerde aktarılan ücret bilgilerinin doğruluğundan ve bu numaraları arayarak alınacak hizmetlerden Turkcell sorumlu değildir, konuyla ilgili bahsi geçen firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Aranan numaranın hangi firmaya ait olduğu bilgisine Bilgi Teknolojileri Kurumu, http://www.btk.gov.tr/nts/NPR.pdf adresinden ulaşılabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön