12 Ekim 2015

Turkcell Telefon Faturalarım Elime Zamanında Ulaşmıyor!

Kendi adıma 3 adet Turkcell telefon hattı bulunmakta, Eylül/2015 ayı faturaları adresime gelmediği için bu gün 04.10.2015 olmasına rağmen fatura ücretlerini ödemedin. Faturalarım elime geçmediği için sağ olsun Turkcell hatlarımı kapatmadı, niçin kapatmadığını bilmiyorum.

Hattımın birini 1994 yılda aldım, diğer birisini 1999 yılda, diğerini ne zaman aldığımı hatırlamıyorum. Ya Turkcell faturalarımı göndermediği için hatlarımı kapatmıyor ya da yıllardır ödediğim faturalar günü gününe ödediğim için, bana kıyak olsun diye mi kapamıyor?
Turkcell faturaları gönderdi de PTT dağıtıcıları adresime getirmedi mi?

İmdat 190 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimizi 16.10.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön