09 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3366380

Turkcell Telefon Çekmiyor Konuşamıyoruz!

İstoç Toptancılar sitesinde dükkanımız var ve senelerden beri dükkanda telefonla konuşamıyoruz. Bu bütün dükkan sahiplerinin problemi ve bunu defalarca şikayet etmemize rağmen hiçbir çalışma yapılmadı. Bu sıkıntıdan nasıl kurtulacağız ve nasıl telefonla rahatça konuşacağız bilemiyorum. Konuşmak için ya dükkandan dışarı çıkmak gerekiyor ya da şekilden şekle girip konuşmayı deniyoruz. Para almaya gelince acayip şekilde fatura yolluyorlar fakat sorunları gidermiyorlar. Bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Evren Evren 103 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Evren14 Kasım 2015

    Evet iletişime geçtik bir çözüm olarak cihaz takıldı fakat sorun hala devam ediyor

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler