17 Eylül 2015

Turkcell Telefon Çekmiyor

Ben Seyrantepe'de oturuyorum, evimde telefon çekmiyor, yani koltuğuma oturarak telefonla konuşamıyor, internette gezemiyorum. Yıl 2015 olmuş İstanbul'un ortasında Turkcell çekmiyor. Bu durumdan nefret ediyorum. Taahhütlü telefonum olmasa hattımı değiştirirdim. Evimizde V** çekiyor ama kapsam kalitesi en yüksek olan Turkcell çekmiyor.

Muserref 116 Okunma

Cevaplar

  • Muserref17 Ekim 2015

    Ben Seyrantepe'de oturuyorum, evimde telefon çekmiyor, yani koltuğuma oturarak telefonla konuşamıyor, internette gezemiyorum. Yıl 2015 olmuş İstanbul'un ortasında Turkcell çekmiyor. Bu durumdan nefret ediyorum. Taahhütlü telefonum olmasa hattımı değiştirirdim. Evimizde Vodafone çekiyor ama kapsam kalitesi en yüksek olan Turkcell çekmiyor. Bu ne büyük saçmalık ve çelişkidir.

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön