26 Şubat 2013

Turkcell Telefon Çekmese de Kullanmak Zorundayım!

Cihaz kampanyası ile telefon aldım telefonun taksitleri faturama yansıtılıyor ve kampanyayla aldığım için aylık 100 tl ve üzerinde telefonumu kullanmasam dahi ödeme yapıyorum bugünlerde yeni bir kuruma tayinim çıktı ve Çorum İskilip ilçesi Kuzköy de görev yapıyorum bulunduğum yerde telefon çekmiyor ve sırf sözleşmeden dolayı hattımı kapatamıyorum.

Kapattığım takdirde Turkcell telefonun parasını peşin alacağını ve taksitlendirme yapamayacağını söylüyor çekmeyen bir telefona aylık 100 tl ve üzeri para ödeyeceğim sırf bu bağlayıcı sözleşmelerden dolayı Turkcell en azından kullandığım tarifeyi değiştirebilirdi ancak bu bile sözleşmenin feshi sayılıyor. Turkcell nerde çeker?

Alper 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimiz ile 02.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası ve taksitlendirme süreci hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön