14 Ağustos 2014

Turkcell Telefon Aldım Garantiye Yollayamıyorum!

Turkcell'den faturaya ek sözleşmeli HTC ChaCha A810 cihaz aldım fakat faturayı kaybettim. Turkcell'e gittiğimde fatura gerekli diyorlar; birincisi bu faturanın bir nüshası Turkcellde mevcut(bu nüshanın fotokopisini defalarca istedim bugün verilecek yarın verilecek hep sallandı), ikincisi bu telefon kontratlı sözleşmelidir bu sözleşmelerde imei nosu seri nosu herşeyi bulunmaktadır fakat garantiye sokmamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.

Naci 218 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 15.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön