15 Mart 2013 #1687287

Turkcell Teknoloji Danışman Eğitimi!

13.03.2013 tarihinde Nokia marka N8 model telefonum internet paketi olması ve internet sinyali göstermesine rağmen facebook, twitter, mail gibi sistemleri çalıştırırken bağlantı kuramadı.


Wifi ile internete bağlandığım zaman mail, facebook, twitter gibi bağlantılar sorunsuz olarak gerçekleşti.


Bu durumu anlatmak için Turkcell'e gittiğimde Teknoloji Danışmanlarının 1 haftalığına Antalya ya eğitime gittiğini söyledi. İstanbul daki tüm Teknoloji Danışmanlarını eğitime göndermeleri ve Turkcell yerlerine nöbetçi bırakma gereği görmemişler. Abone Merkezindeki arkadaş ise 1 hafta beklemem gerektiğini söyledi. Şikayet edeceğimi söylediğim zaman ise ekstra rahat bir şekilde şikayet edebileceğimi söyledi.

Emine 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 15.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize internet ayarları ile ilgili teknik destek verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön