30 Ocak 2014 #2266952

Turkcell Tekno Melodi Adına Ücret Yansıtmış

Kasım dönemimde 12 TL, Aralık döneminde 48 TL, Ocak Döneminde 61 TL, bir daha ki ay 12 tl ve farkına varmasam bu şekilde devam eden ücret ödemelerim olmuş. Faturam dışında Tekno Melodi için. Bu ücretlendirmeler faturada KDV adı altında faturalandırılmış bu yüzden farkına varmadım Turkcell'i arayıp öğrenene kadar. Gel gör ki Turkcell müşteri hizmetleri bile ücretli olmuş. Bu tarz şeyleri beklediğim son firma idi, tamamen para odaklı. Birde yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Birde ben tıklasam istesem o uygulamayı böyle bir olayda yok.

Hasan 281 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 31.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hasan30 Ocak 2014

    532'Den ulaştımda noldu sonuçmu aldık. Valla şuana kadar büyük firmalar içinde alnından öpülecek tek firma digiturk. Sorunu çözüyor adamlar. Siz ne yapıyorsunuz sıfır. Burda sorun nasıl çözülür basit ücreti iade edersiniz yapılan yanlışı düzeltirsiniz. İade olmuomu aynı tutarda gelecek aylarda fatura yansıtmassınız. Ama niyet bu değil. Artniyet var. Buda müşteri hizmetlerinin ücretli oldugundan belli taaa. yazıkkkkkkk

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön