09 Eylül 2014

Turkcell Teknik Servis Telefonumu Göndermiyor!

28.08.2014 tarihinde arızalanan cep telefonumun ,aldığım bayiye ve bana teslim etmeleri gereken 21 yasal iş gününün geçmesi bugün tam 18 gün oldu.Yetkili bayi Eskişehir'de bulunan Aktif Pazarlama.Teslim etmelerini bırakın elimizde telefon yok gidin bizi Tüketici haklarına şikayet edin diyerek bir de işin içinden sıyrılmaya çalışmaktadırlar.


Çalışan kişiler bizle muhatap olmayın KVK ile bu işi çözün diyerek kendilerini bu konunun dışına çıkarmaktadırlar.Bu nasıl bir kurumsal anlayıştır çözmek mümkün değil.Yardımcı olmaları gerekirken bana şikayet edilmeleri için yer göstermektedirler.Olmayan telefonumun fatura üzerinden taksidi ödüyorum dememe rağmen peşin alsaydınız gibi kelimeler söylediler.

Yıldıray 114 Okunma

Cevaplar

 • Yıldıray14 Eylül 2014

  Şikayetim bir sonuca ulaşmadı

 • Yıldıray14 Eylül 2014

  Şikayetim henüz çözülmedi.

 • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön