26 Ekim 2016 #6783130

Turkcell Tek Tıkla Onaysız Üyelik!

0544*** ** ** numaralı Turkcell hattımla 24.10.2016'da Facebook'ta gezerken alelade bir link ya da reklam gibi gözüken bir linke "sadece" tıklamam sonucu Quiz Club gibi bir servise abone olduğum ve tarafımdan yazılı sözlü onay ya da onay SMS'i alınmadan 20 TL abonelik ücretinin faturama yansıtıldığını SMS'ler yoluyla öğrendim. Yıllardır güvenerek çalıştığımız yerine göre hattı üzerinden bankamıza girdiğimiz yerine göre başkaca önemli işlemler yaptığımız Turkcell firmasının bu usulsüzlüğe ''alet ve ortak" olması güvenimizi sarsmıştır.


Bu bedelin faturama iade edilmemesi durumunda bu hattımı, eşimin 2 hattını ve tüm şirket hatlarını başka bir operatöre taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. Ayrıca, tüketici Hakları Kurulu ve BTK gibi kurumlarla da konuyu paylaşacağım. Bir tıkla 20 TL alan Turkcell'in aynı hızda çözüm üreteceğini düşünüyorum.

Mehtap 904 Okunma

Cevaplar

 • Mehtap05 Kasım 2016

  Bu tek tikla üyelik ödeme vs. gibi konularin altına tek tek baktim, Turkcell hepsine otomatik olarak "Aradik ama ulasamadik. " mesajı atiyor. Bana 24 saat ulasabilirsiniz, ulasamamaniz imkansiz. Peki, siz gorursunuz. m & F Kanber

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimizi 27.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehtap27 Ekim 2016

  Merhaba Turkcell, cagri merkezinize ulasmak zaten zor iken bu konu ile ilgili çözüm uretebileceklerini sanmiyorum. Mehtap / Fatih Kanber

 • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön