29 Ağustos 2014

Turkcell Tek Taraflı Fesih İşlemi!

İlgili hattım isteğim dışında Turkcell tarafından fesih ediliyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, internet sitesinden şikayet formu doldurmak istiyorum sistemi izin vermiyor, hattım tek taraflı olarak. Turkcell tarafından fesih ediliyor. Bu fesih sonucunda oluşacak kampanyalı hattın feshinden dolayı 1.200-tl'nin tarafıma faturalanacağı belirtiliyor.


Kesinlikle bana haber verilmeden tek taraflı fesih edilen hattıma ait şu an herhangi bir borç yok ve daha sonra iptalden dolayı çıkartılacak tüm cezai şartları ödemeyeceğimi buradan veyan ediyorum. Hattımın kapatılması ile numaramın elimden alınması ile zaten yeteri kadar mağdur oluyorum. Konunun acilen çözümlenmesini rica ediyorum

Aylin 270 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizi 02.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön