23 Şubat 2013

Turkcell Tebligat Yapılmadan Adli Takip!

2007 yılında Turkcell faturalı hat kullandım. 2008 yılında başka bir operatöre geçtim. başka operatöre geçtikten sonra adıma, 4 adet fatura daha çıkmış olduğunu 19.02.2013 tarihinde avukat bürosundan arandığımda öğrendim.

Avukatlık bürosundan arayan kişi de son derece lakayt ve alaycı bir konuşma tavrı içerisinde olduğundan sinirlerim altüst olarak ben de bir TİM'e gittim, ödenmemiş faturaları ancak görebildim. 289 TL asıl borç görünmektedir. borç tamam, ama tebliğ yapılmayan bir borcun faizini ödemek istemiyorum.

5 yıl boyunca bir devlet memurunun adresine ulaşmak çok kolay olduğu halde, adıma hiçbir tebligat gelmediği gibi; faizler biriktirilerek neden fazla para tahsil edilmek isteniyor!!!!

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Haziran 2013

    Sonuç olarak tüm parayı çatıııır çatır aldılar benden... güzel ülkemde tebligat yapılmadan borçlar faizi ile birlikte öyle güzel tahsil edilebiliyormuş öğrendik... sevgili turkcell, benden alacağın son parayı aldın.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön