25 Ocak 2014 #2256165

Turkcell Taşınabilir Sınırsız İnternet Paketi!

Benim bir laptopum var ve sık sık yer değiştiriyorum. Taşınabilir bir internete ihtiyacım var. Sabit internet ne yazık ki işimi görmüyor. Fakat paketlere baktığımda Sınırsız İnternet tarifesinin çok yavaş olduğu dikkatimi çekti.


Çok ta zor olmasa gerek VINN ile sınırsız internet kullanımı? Fiyatı evdeki internetlere göre biraz pahalı olabilir fakat nedense böyle bir paket yok. Sınırsız kullanabileceğim hızlı(1-2MB/s en azından) taşınabilir bir internet neden yok?

Tarık 840 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 25.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Bilgisayardan İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön