15 Şubat 2013

Turkcell Taşıdığım Hatta Kullanmadan 84 TL Geldi!

20 yıllık Turkcell 532 abonesiydim.İki ay önce Trçl kurumsal müşteri temsilciliğinden iki kişi iş yerimize geldi.Sizi kurumsal hatta taşıyalım diye seçenekleri ballı ballı anlatarak 4 yeni hat aldım 6 Trcl ait hattı kurumsala taşıyalım dedim demez olaydım. 2 yeni hat kullanıma açılsın 2 yeni hatta ben ileride açılsın dediğim zaman açılsın diye işlemleri yaptık.


2 sonra açılsın denilen hatların sim kartları telefona takılmadan ilk ay 72 tl hat başına ücret geldi.Taşıdığım bir hatta hiç kullanılmadığı halde 84 tl geldi. 20 yıldır kullandığım 532 li hatta 372 tl ücret geldi.Benimle anlaşma yapan kurumsal yetkiliyi aradım 1 aydır halen sorunu çözecek.Bu yaşadıklarım psikolojimi bozdu.

Abbas 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön