22 Ocak 2014 #2250745

Turkcell Taşıdığım Hatta 2 Gün İçin 1 Aylık Fatura Yansıttı

20.12.2013 tarihinde 2 adet hattımı Turkcell'den Avea'ya taşımak için başvuruda bulundum ve 23.12.2013 tarihinde her iki hattında geçiş işlemim tamamlanmış oldu. Kullandığım Turkcell hatlarımın hesap kesim tarihim her ayın 20'si olduğu için ocak dönemi faturam çıkmış ve bir aylık kullanım ücreti talep edilmiştir. 2 günlük kullanım karşılığı (ki bu geçiş sürecinin uzamasından kaynaklanıyor) 1 aylık ücretlerin talep edilmesinin tüketiciyi olumsuz etkileyeceği gerçeği karşısına, adil bir ücretin, kullanılan güne göre belirlenmesi istiyorum. Taşıdığım hatla ilgili olarak bir sonraki fatura ve ödeme tarihinin belirtilmesini de anlayamıyorum.

Akif 38 Okunma

Cevaplar

  • Akif24 Ocak 2014

    Turkcell 24.01.2014 tarihinde beni aramış ancak konuyu çözemeyeceklerini, 1 gün için 1 aylık bedeli alacaklarını bildirmiştir. Konunun adil olma, eşitlik, hakkaniyet acısından doğru olup olmadığını sorduğumda, tüm yasal başvuru haklarım olduğunu, dava edebileceğimi bildirmiştir.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön