25 Şubat 2013

Turkcell Tarifemin İki Katı Fatura Geliyor!

Sahibi olduğum Turkcell Hat üzerinde paket aşımı yapmamış olmama rağmen ve paketim bittiği zamanlarda küçük ek paketler almış olmama rağmen tarifemin 2 katı fatura ödemek zorunda kalıyorum. Bu ay ve geçmiş aylarda ödemiş ve ödemek zorunda tutulduğum faturaların ayrıntılı bir şekilde incelenmesini ve yanlış bulunmaması halinde diğer operatörlere geçmek istediğimi bildirmek durumundayım.

Paketim bitmesine rağmen hem telefonumu kullanmayıp hemde bu kadar yüksek faturalar ödemek zorunda değilim.

Bir diğer konu da şudur ki; 1 yıl olan paket sözleşmesinin bitmiş olduğunu hiç bir şekilde sms vb yöntem ile haber vermemiş olmanızdır.

Fatma 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 26.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön