10 Mayıs 2013 #1790016

Turkcell Tarifemi Yenilemiyor!

Turkcell den 2 aydır YILDIZ 19 paketini kullanıyordum.09.05.2013 tarih ve saat 20.52 itibariyle gelen mesajda özetle paketin süresinin dolduğunu ve paketi yeniden almak için mesaj yazmamı istiyordu.Ben yaklaşık bir saat sonra internet üzerinden gerekli parayı yatırdım ve belirtilen mesajı gönderdim.Cevaben gelen mesajda paketi alamıyorsunuz diyordu.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bu paketin süresinin dolduğunu belirttiler.O zaman bu mesajı neden gönderdiniz dedim,bana mesajı göremediklerini söylediler.Mesaj telefonda duruyor,ben görüyorum,ama Turkcell kendi gönderdiği mesajı göremiyor.Böylesine karmakarışık,insanı üzen,yoran paketler oluşturmak için uzman olmak gerekiyor herhalde!

Abdullah 121 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah16 Mayıs 2013

    Ben müşteri hizmetlerini aradım ve karşılaştığım olumsuzluk üzerine şikayet var a yazdım.Önerim/Şikayet var linkinede yazdım durumumu.Bir sonuç alamadım.Yardımcı olmaktan mı yoksa olmamaktan mı memnuniyet duyuyorsunuz belli değil...

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdullah13 Mayıs 2013

    Tükcell maduriyet giderme konusunda da nazarımda sınıfta kaldı.Şİmdiye kadar ne arayan var ne de soran.Reklamlar şahane,müşteri memnuniyeti sürünüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön