21 Eylül 2013 #2024224

Turkcell Tarifemi Değiştirmedi!

Yurt dışına çıkacağım için 59 TL olan tarifemi değiştirmek veya kontörlü olarak çevirmek istedim fakat fatura kesim tarihinden önce Turkcell bayiine gidemediğim için 4 gün kullanacağım bir hatta 59 TL + vergi para ödemek istemiyorum.


Son anda programım değişti ve fatura tarihinden önce Turkcell bayiine gidemedim. Bunun yüzünden kullanmadığım hatta para ödemek çok anlamsız ve tamamiyle müşteri mağduriyetidir. 4 günlük kullanımımın faturasını ayrıca ödeyeyim dedim kabul edilmedi. Daha düşük bir tarifeye geçeyim bari daha az ödemiş olurum dedim kabul edilmedi.


Yurt dışında hattı geçici dondurmak varken burada böyle bir durum söz konusu bile değil. Tamamiyle mağdurum.

Cengiz 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön