30 Nisan 2013 #1771020

Turkcell Tarifemi Değiştirdim Hala Eski Tarifeden Ücret Alıyorlar!

2 ay önce online işlem merkezinden artık kullanmadığım internet hattımın tarifesini değiştirip 3 TL.lik standart tarifeye çevirdim. Söz konusu ay sonunda hem önceki (30 Tl/1gb.), hem de yeni tarife (3 TL./100 mb.) için toplam 33 TL. fatura kestiler ve ödedim. Bundan sonra sadece 3TL. lik fatura beklerken yine 30 TL. geldi.


Hiç kullanmadığım hatta haksız yere 30 TL. istiyorlar. Üstelik şimdi iptal etsem bile bir fatura daha kesecekler. Boş yere 63 TL. ödemiş olacağım. Online işlem merkezi ne işe yarıyor? Bu hatalar neden hep müşteri aleyhine oluyor? Düzeltilmezse hattımı iptal edip tüm tanıdıklarımı Turkcell den vazgeçirmek için elimden geleni yapacağım.

İzzet 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizi 04.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön